Buradasınız:

Kemer-Kaş-Kemer1. Gün       Kemer

                   Tekneye transfer. Kabinlere yerleşme. Akşam yemeği ve geceleme limanda.

 

2. Gün       Kemer – Olympos - Adrasan

                   Kahvaltıdan sonra Kemer ve Üçadalar yoluyla Olympos’a hareket. Öğle yemeğinden sonra antik siteyi ziyaret. Adrasan koyuna hareket. Akşam yemeği ve geceleme.

 

3. Gün       Adrasan – Demre – Kekova

                   Sabah erkenden hareket ve Çayağzı koyuna geliş. Kahvaltının ardından Myra harabelerini ve Noel Baba Kilisesi’ni ziyaret imkanı. Öğle yemeği teknede. Akşam yemeği ve geceleme Kekova’da Üçağız Köyü’nün önünde yapılacaktır.

 

4. Gün       Kekova – Kas

                   Sabah Kaş’a doğru hareket. Öğle yemeği Kaş’ın karşısındaki Bayındır Koyu’nda. Öğlen Kaş’a geliş. Şehri görme ve gezme için serbest zaman. Ayrıca antik Likya’nın başkenti ve önemli liman şehri Xanthos ve Patara’yı ya da Saklıkent Kanyonu’nu görme imkanı. Akşam yemeği ve geceleme Kaş’ta.

 

5. Gün       Kas – Kekova – Gökkaya

                   Kahvaltının ardından Kekova Koyu’na hareket. Batık Şehir ve Symena (Kaleköy)’daki Ceneviz Kale’sini ziyaret. Öğle yemeğinin ardından Gökkaya koyuna hareket. Akşam yemeği ve geceleme.

 

6. Gün       Gökkaya – Ceneviz Limanı – Phaselis

                   Sabah erken hareketle Ceneviz Limanı’na ya da Sazak koyuna geliş. Öğle yemeğinin ardından Phaselis koyuna geliş ve antik siteyi ziyaret. Akşam yemeği ve geceleme.

 

7. Gün       Phaselis – Kemer

                   Kahvaltının ardından hareket. Üçadalar’da öğle yemeği. Akşamüstü Kemer’e geliş. Alışveriş ve Kemer’i gezme imkanı. Akşam yemeği ve geceleme limanda.

 

8. Gün       Kemer

                   Kahvaltının ardından transferler.